Kontakt

 

O stránce

Aby bylo jasno, tak:

This website is not affiliated or authorized by Bohemia Interactive a.s. Bohemia Interactive, ARMA, DAYZ and all associated logos and designs are trademarks or registered trademarks of Bohemia Interactive a.s.

Naše stránky jsou určeny všem hráčům a příznivcům her z Arma série – Arma 3 , ArmA 2, ArmA: Armed Assault a Operace Flashpoint neboli dnes ArmA: Cold War Assault.

Původní myšlenkou této stránky nebylo informovat o nových addonech, jak se dělo na serverech typu ofp.gamepark.cz, armedassault.info či armaholic.com), ale spíše se zaměřit na českou komunitu hráčů, tvůrců addonů a misí. Snahou bylo zaplnit mezeru, které se do té doby žádný server naplno nevěnoval.

Za několik dalších let pak následně bulvár prošel mnoha proměnami a z čistě okrajově informující stránky se stal jeden ze zásadních českých informačních kanálů ohledně her od Bohemia Interactive na který odkazovalo nejedno herní medium jako zdroj.

Bulvár (dříve Flashpoint Bulvár, ArmA, ArmA 2, ArmA 2 Arrowhead bulvár či ArmA 3 Bulvár) spatřil světlo světa 7.11.2004.

Mail na redakci: celoush@seznam.cz

Ocenění

EPJ Bulvár byl poctěn Bohemia Interactive umístěním do závěrečných titulků v ArmA 2: Operation Arrowhead.

Screen z Arrowhead se záznamem o EPJ bulváru

Samotné logo EPJ se objevilo na hospodě na Sahrani již v ArmA: Armed Assault či XBOXové verzi Operace Flashpoint (na pípě).

Screen z ArmA: armed Assault se EPJ logem na hospodě

Naposledy se logo EPJ objevuje na některých hospodách na Gabretě (Arma 3 cDLC Iron Curtain).

Screen z ArmA 3: cDLC Iron Curtain s EPJ logem na hospodě