EPJ Bulvár

EPJ Bulvár

Celoush – 26.5.2005 15:16

DrMartins a Playzone

Zdravim všechny,
Je načase abych celé OFP scéně oznámil proč vlastně dělám turnaj, který vešel ho vašeho podvědomí jako OFP playzone turnaj. Nedělám to proto abych si zkusil jaké to je být adminem turnaje nebo tak něco. Asi teď čekáte, že zde bude napsáno že to dělám pro OFP lidi a pro OFP scénu. Je to tak. Je tomu přesně tak a proto jsem se spojil s několika lidmi z playzone (www.playzone.cz) a optal jsem se zda by byl problém vytvořit sponzorovanou OFP ligu, pro nechápavé, jakože o ceny.Oni mi řekli že to není až zas takový problém, ale že musím uspořádat turnaj a přesvědčit je o tom že lidé z OFP scény o to zájem opravdu mají a že OFP komunita je natolik vyspělá aby si toto zasloužila. Prosím neočekávejte turnajové ceny v podobě vypalovaček nebo podobných věcí. Ceny nějaké budou. Hlavní výhrou pro všechny bude případná liga. Do pár týdnů by se měl rozjet playzone OFP server. To znamená že bude zase o místo víc kde hrát a kde se případně bude hrát liga pokud ji tedy opravdu dostaneme. Teď se dostávám k jádru všeho. V playzone chtějí vidět nějakou aktivitu, a proto musím odesílat různé reporty o turnaji ale nejen o něm. Zajímá je co si lidé myslí o OFP o turnaji atd. Proto je tu několik otázek, na které bych poprosil aby jste odpověděli. Důrazně všechny žádám aby do tohoto topiku nepsali nic kromě odpovědí na otázky nabo pířpadně otázky na téma playzone turnaj či liga.

  1. Jak jste spokojeni s organizací playzone turnaje?
  2. Jak velký máte zájem o dotovanou ligu?
  3. Jak často věnujete hraní OFP týdně?
  4. Čeho si nejvíce ceníte na této hře?
  5. Čeho si nejvíce ceníte na OFP komunitě?
  6. Chystáte se na AMD PG challange?

Pokud máte někdo nápady co všechno by mohlo playzone zajímat o nás, o OFP komuntě tak to napište. Myslím si, že tato liga by byla velkým přínosem pro tuto hru a případně pro nástupce OFP 2.

S pozdravem dr MARTINS

vonty 26.5.2005 15:39:53

1/jakej turnaj ? 2/cena je moto zjistit jakej ze je to turnaj ;) 3/2hod ± 1 hod 4/prostoru kterej uz mi zacal bejt malej 5/sedoua samo 6/jakej turnaj ? :)

Gloomet 26.5.2005 15:44:01
  1. Nemohu si stěžovat,admini i rozhodčí byli vybráni dobře…mapa mi vyhovovala a celkově byla organizace více než výborná,10 hvěz­diček z 10 :-)
  2. Určitě to pro naší komunitu bude super,když je stále o OFP zájem,je to dobře…
  3. 2× do týdne máme trénink a v týdnu ještě přátelské zápasy,ale chodím si zahrát i na vlastní pěst.
  4. Volnost pohybu a vypracovanost do detailů i po tolika letech!Kdyby mě ta hra nebavila,neobětuju do ní tolik peněz-kdo pamatuje Glooma lagera (2 roky jsem hrál s modemem,teď už jsem si konečně pořídil ADSL)
  5. Všichni se navzájem znají a drží při sobě,není to jako v COD.Zde je něco kolem 14 klanů..
  6. Jasně a stručně: Ne… :-(
vonty 26.5.2005 15:44:31

safra ja „vynechal“ 5ku

sedoua samo

Lorditko 26.5.2005 15:53:01
  1. muj prvni turnaj takze nemam s cim srovnavat ale zahral sem si pekne
  2. velkyyyyyyyyy­yyyyyyyyyyyyy­yyyyyyyyyyyyy­yyyyyyyyyyyyy­yyyyyyyyyyyyy­yyy…cim vic lig tim lip
  3. kazdy den min 1 hodina
  4. proste vseho – je to ofp
  5. mala komunita rovnase lepsi vztahy
  6. coto???
vonty 26.5.2005 15:59:06

do petky musim pripsat jeste admixe samo

-D!tr- 26.5.2005 16:31:05
  1. Jo, je to dobrý, na žádnej problém jsem nenarazil.
  2. Obrovský, monstrózní, kolosální … fakt velký.
  3. Každy den min. 1 hod.
  4. Reálnosti, až na rohkempení, a obrovskýho prostoru.
  5. Jak bylo řečeno, celkem good vztahy, až na pár vyjímek.
  6. Eee, co to je?
Atreides 26.5.2005 16:34:49
  1. Jak jste spokojeni s organizací playzone turnaje?

Ani moje prvni sezona nebyla bez chyb, ale od toho se prave pravidla musi neustale doplnovat a prizpusobovat hre. Zakladni tabulka super, v playoff jste to uz krapet jako admini zanedbali. Konkretne zmeny pravidel, vysledky, kdo postupuje atd.

  • proste to bylo vzdy napsano uplne jinde nez melo byt a nebo nebylo vubec..

(hodnoceni tedy 4z5)

  1. Jak velký máte zájem o dotovanou ligu?

Ja uz to vzdal – museli bychom se pak nesnaset :) A chovat se jako v CoD, CS atd.

  1. Jak často věnujete hraní OFP týdně?

Hraní ted méně, ale řeším OFP v rámci editoru…

  1. Čeho si nejvíce ceníte na této hře?

Volnosti pohybu… A to si sakra už zapamatujte. Tohle je jedina hra která to umožnuje vy CSkáři…

  1. Čeho si nejvíce ceníte na OFP komunitě?

Právě toho, že jsme schopní (až na pár vyjímek) se dohodnout.

  1. Chystáte se na AMD PG challange?

Co bych tam dělal ???

Hlupec 26.5.2005 17:02:17

No ten turnaj neni muj žanr muj styl je tvořen na klasicky CTF a nejvic mi vyhovuji TNT mapy prostě stary dobry pier.VOlnost pohybu nadhera každy si muže dělat co chce.Jo organizujete to pěkně 8z10(to bodovani postupujicich nechapu).Nejedu co bych tam dělal.hraju 4 hodiny denně ± 3 hodiny.Ve směs jsou tu všichni kamaradi.

Uvalak 26.5.2005 17:15:58
  1. Jak jste spokojeni s organizací playzone turnaje?

Do turnaje sem nenastoupil ale az na to ze smazli epj forum tak si nikdo neztezoval.

  1. Jak velký máte zájem o dotovanou ligu?

Moooc velky. :)

  1. Jak často věnujete hraní OFP týdně?

Asi kazdej den.

  1. Čeho si nejvíce ceníte na této hře?

Velkejch map typu Everon nebo i Gulf of Everib atd.

  1. Čeho si nejvíce ceníte na OFP komunitě?

Vsech pohodovejch hracu, kteri nejsou lamy.

  1. Chystáte se na AMD PG challange?

nevim

Uvalak 26.5.2005 17:16:44

Ne Gulf of Everib ale Gulf of Everon

Soudruh 26.5.2005 17:21:39
  1. Jak jste spokojeni s organizací playzone turnaje?

No já nic jinýho než bejt spokojen nemůžu, protože každej turnaj v OFP je pro někoho přínosem.

  1. Jak velký máte zájem o dotovanou ligu?

Mě je uplně jedno, jestli vyhraju auto nebo papírový kapesníčky.Já tuhle hru hraju protože se mi líbí a ne jenom kuli cenám, takže dotovaná liga je pro mě klasická hra s kámošema za kterou možná něco dostanu .)

  1. Jak často věnujete hraní OFP týdně?

No dřív sem hrával tak 5hodin denně.V tuhle dobu sem to zredukoval kuli škole na cca 2 hodinky, ale až začnou prázdniny to bude zase jízda :)

  1. Čeho si nejvíce ceníte na této hře?

Volnost, docela dobrá realičnost a hlavně toho, že je to první hra, kterou sem musel mít :)

  1. Čeho si nejvíce ceníte na OFP komunitě?

Toho, že i když se tu můžem všichni porvat, tak za pár dní sme zase všichni v pohodě, což prostě svědčí o tom, že ponorka je všude, ale né na pořád

  1. Chystáte se na AMD PG challange?

OFP tam neni co?Takže tam nemam co dělat.

Slamb 26.5.2005 20:06:56
  1. Ty spektátoři nic moc, ale jinak fpoho.
  2. obrovskej
  3. 24/7/365 (podtrženo, sečteno, umocněno)
  4. kráásnáá
  5. samý volové :))
  6. ani ne
felcarkiller 26.5.2005 20:48:49

no tak me se nelibilo, ze jsem dostal banana :DDDDD

Sudajew 26.5.2005 22:19:19

1)celkem ujde… 2)ani příliš velkej, ani příliš malej.. 3)teďka už asi 2–4h týdně (někdy mí??) 4)velký ostrovy, kde si takřka můžeme dělat co chceme, zabití na 1–3 rány, pohybující se mraky, stmívání se v závislosti na čase, souhvězdí jsou přesně jako ve skutečnosti a precisní zaměřovač pušky SVD Dragunov. 5)cením si hráčů co se UMÍ chovat jako lidi, zvlášť během hry a nejsou hrubí vůči soupeřům. 6)nechystám

Tunac 26.5.2005 22:47:13
  1. Jak jste spokojeni s organizací playzone turnaje?

Je dobrá, odsýpá to. Jen jedna výhrada – felcar – admini to věděli, někteří.

  1. Jak velký máte zájem o dotovanou ligu?

I o nedotovanou, ale mít možnost hrát a srovnávat výsledky.

  1. Jak často věnujete hraní OFP týdně? 4×, 5×.
  2. Čeho si nejvíce ceníte na této hře?

Reality, jiné hry ji nemají. Není to střílečka, musí se hrát kolektivně.

  1. Čeho si nejvíce ceníte na OFP komunitě?

Přátelství, slušnost. Ochotu poradit a pomoct.

  1. Chystáte se na AMD PG challange?

Ne.

wooden 27.5.2005 02:51:06
  1. Jak jste spokojeni s organizací playzone turnaje?

Myslím že v pohodě se to ,až na malé zádrhelky zvládá.

  1. Jak velký máte zájem o dotovanou ligu?

Je to snad jedno jestli dotovanou nebo nedotovanou.Mys­lím,že ofp se musí hlavně hrát s čistou hrou a ne s modofikáty a různými ochcánkovými prográmky,které „pomáhají“ porážet soupeře.Taková hra nemá smysl.

  1. Jak často věnujete hraní OFP týdně?

V posledním čase cca měsíc zpátky se hře moc nevěnuju,postihla mne také mánie L2 :) .Ale k zápasům je potřeba být vždy připraven.

  1. Čeho si nejvíce ceníte na této hře?

No samosebou zde se uplatní taktika,přemýšlet jak kde zalehnout (zakempit) odkud může soupeř vyběhnout,odkud „zarohkempit“ atd…Ale již mnohokrát bylo v různých jiných příspěvcích a fórech napsáno,že je to vynikající válečný simulátor.

  1. Čeho si nejvíce ceníte na OFP komunitě?

Jak je myšlena otázka ?…jako domácí komunita?…vždyť jsme v české kotlině bože můj…tady je zvykem hádat se už od Svatopluka kvůli ho*nu :))

  1. Chystáte se na AMD PG challange?

Jediné kam se chystám je sraz našeho ETC,který se koná letos v červnu na Trutnovsku v chatě „u Dratta“.Zase se sejdeme a už se těšim.Doufám,že mě babice pustí :D

Snad jsem moc neodběhl od témat „dotazníku“ :D

Vikisek 27.5.2005 07:49:05
  1. Jak jste spokojeni s organizací playzone turnaje?

Organizace Turnaje byla velmi dobrá, nebylo povoleno žádné zdržování jako na jiném serveru v turnajích. Výborný výběr mapy. Dodržovala se pravidla a hrálo se fér takže hodnocení jako ve škole: 1

  1. Jak velký máte zájem o dotovanou ligu?

Budu rád za každou ligu která bude v česku protože to pomůže rozšířit OFP v naší zemi i díky serveru který pro ni bude udělán, Jestli je dotovaná nebo ne, to už je vlastně jedno hlavně že si zahrajeme

  1. Jak často věnujete hraní OFP týdně?

V dnešní době hraju OFP tak okolo tří hodin denně, dřív sem hrál více, ale musel sem to omezit kvůli škooe a kvůli tomu žese angažuji i v jiné hře v klanu.

  1. Čeho si nejvíce ceníte na této hře?

Cením si na ní hlavně velké ralističnosti, kvalitních map a velmi realistické grafiky. Nejlepší je na ní asi velká možnost rošiřování hry přídavky, misemi, kampaněmi a vůbec celými velkými mody, které navíc není těžké vytvořit.

  1. Čeho si nejvíce ceníte na OFP komunitě?

Česká komunita…No není tak velká jako třeba okolo CS nebo CoD, takže se tu lidi hodně znají, a neni tu moc „trotlů“ jako u jinech her, jenom se tak „trchu“ hádáme, ale to je asi všude…

  1. Chystáte se na AMD PG challange?

Vzhledem k tomu že se tam nebude hrát OFP, asi ne. Ale docela rád bych zajel na LANParty která se každý rok koná několikrát a OFP se tam hraje…

Kleine 27.5.2005 10:41:47

1)Jak jste spokojeni s organizací playzone turnaje?

Organizace byla dobrá!spectátoři byli dobře vybraní!Až na tu mapu mě sedlo všechno!

2)Jak velký máte zájem o dotovanou ligu?

Jo liga by byla dobrá ale není snad jedno jestli je dotovaná nebo ne?Vždyt jde o to si zahrát!

3)Jak často věnujete hraní OFP týdně?

No ted celkem málo kvůli škole ale jináč se snažím někdy co nejvíc!:-)

4)čeho si nejvíce ceníte na této hře?

Toho že se může člověk volně pohybovat a má velký výběr zbrání!

5)Čeho si nejvíce ceníte na OFP komunitě?

Toho že drží při sobě až na pár vyjímek!Dá se říct že OFP komunita je jedna velká rodina!

6)Chystáte se na AMD PG challange?

Ne protože tam nebude OFP

felcarkiller 27.5.2005 12:39:47

Jen jedna výhrada – felcar – admini to věděli, někteří.

kteri admini? :) jenom celoush… :)

a pak, vzdyt se zas tak moc nestalo ne… tak jsem si smurfnul, no boze… ;D

Atreid 27.5.2005 16:11:48

Jen neco doplnim k bodu č.2

Přesně jak psal Tunáč – nejde o ceny, ale jde o to si někde ukázat kdo si jak stojí, jak který tým je dobrý apod..

A kde jinde se to má zobrazovat než na servrech který se zabývají jen hraním.

Máme svou ligu máme tam výsledky, ale pochybuju, že někdo s jiných hráčů kteří nehrají OFP se tam kdy podívali… Když by však liga byla vedená pod PG mohli by i ostatní hráči říct no Flashpoint je prostě taktéž jedna z dalších her která se tu v čechách opravdu hraje…

A pokud chcete fakt dávat ceny – myslím že lepší než nějaká vypalovačka by byl pohár který stojí +/- 150,–Kč s DPH a to nemluvím o velkoobchodních slevách v případě nakoupení většího počtu ks.

felcarkiller 27.5.2005 16:50:36

jako PG uplne nesnasim, nakonec nas jeste budou nutit aby jsme se zaregistrovali u CMPS a zaslali jim registracni poplatek… nasrat

Durnkrag 27.5.2005 16:50:38

Souhlas z Atreidem..jedině pohár! = prestiž

felcarkiller 27.5.2005 17:20:07

jojo, pohar je lepsi :)

Celoush 27.5.2005 19:00:26

Ještě takhle slevový kupony do bordelu by ste nechtěli?

admix 27.5.2005 19:25:01

ja bych bral i pivni stravenky :)

felcarkiller 27.5.2005 20:35:22

no jako nejaky slevy do bordelu by byly fajn…

Jerry 27.5.2005 23:25:40

Proc mluvit o slevach, ze ? Treba gratis tyden pro cely vitezny tym, 3 dny pro druhy , den a noc pro treti

Jerry 27.5.2005 23:26:05

Ale pak do turnaje nesmi under 15

Sievert 27.5.2005 23:47:52

1)Jak jste spokojeni s organizací playzone turnaje?

Ale jo ušlo to, ale mohlo to být lepší :)) Hlavně když nám na zápas nepřišel domluvený spectator a my museli pracně schánět jinýho.

2)Jak velký máte zájem o dotovanou ligu?

Je mi to šumák, hlavně ať si pořádně zahrajeme, to ať je raději dotovaný nějaký pořádný server, kde se bude moc dobře hrát a budou tam mít do adminu přístup víc než jen pouze vyvolený.

3)Jak často věnujete hraní OFP týdně?

Nevím, jak kdy, mám různá období, některej den OFP nezapnu vubec a jindy jedu třeba 8 hodin. Samozřejmě na zápasy si čas většinou najdu.

4)čeho si nejvíce ceníte na této hře?

Naprosté volnosti!! O tom nejde vůbec diskutovat. Fuuj CS and CoD!! a další s prominutím chodičky…

5)Čeho si nejvíce ceníte na OFP komunitě?

Jak už bylo řečeno jedna velká rodinka, která se neustále pře, ale nakonec se stejně všichni sejdeme na Everonu a pořádně si zastřílíme a jsme rádi, že jsme součástí této rodinky.

6)Chystáte se na AMD PG challange?

Pokud tam bude OFP tak jo :))

Tunac 28.5.2005 00:42:59

Plně souhlasím s Atreidem. K cenám – možná že by byla nejlepší nějaká plaketa pro všechny hráče ligy, na památku, kde by bylo napsané, klan a umístění. Je jasné, že 1. až 3. místo by je dostali větší. Stačí třeba něco udělané z moduritu a pod. Časem, pokud ji ještě najdete, rádi ji dáte do vytríny. Stáří, to je sentimentalita :-))

Hlupec 28.5.2005 12:02:07

Aby to nedopadlo tak že by sme jezdily po celym světe a hraly naši ligu.Jak je to třeba v usa :) Pivni stravenky jsem pro ale aby si šlo vybrat pivo:) Do pordelu to je naprd mala možnost vyběru :)

felcarkiller 28.5.2005 12:59:18

tak tohle me dostalo

"4)čeho si nejvíce ceníte na této hře?

Naprosté volnosti!! O tom nejde vůbec diskutovat. Fuuj CS and CoD!! a další s prominutím chodičky…"

omg, tak proc furt hrajete jenom ty malinkaty mapy s mlhou ?? he?

Sievert 28.5.2005 13:04:12

Mapy s mlhou?? sry asi jsem mimo

felcarkiller 28.5.2005 13:10:10

narazim na momentalni trend (tak cca rok trvajici)

malejch zasranejch map plnejch mlhy a vobehnanejch kill zonou

admix 28.5.2005 13:14:07

a tos jeste nehral mapy do BCS ligy .. horsi sracky snad ani nevymysleli .. nebo corridor, coz je nahazena hromada baraku o sirce deseti metru a delce dvaceti ..

ViKiSek 28.5.2005 13:19:52

nejlepší sou stejně C&H mapy jako sou teďka CCL mapy

Uvalak 28.5.2005 20:00:41

No souhlasim s Vikiskem (ale ja nejradsi velky CTF nez C&H)

Sievert 28.5.2005 20:08:04

VIVA LAA CTI AND COOP :))

BuBen 29.5.2005 21:19:02

nojá bych se pokusil spojit s nějakym mobilnim operátorem jestli by jako výhru neposkytnul PDáčko :))

sk 29.5.2005 23:39:56

4felcar: tyhle male mapky s mlhou na tema CS uz nastesti mizi. POsledni roky se nehralo skoro nic jineho ale nastesti poslendi pulrok uz to mizi, snad. Takze, treba se konecne zacne hrat poradbe OFP, a ne Cs cast OFP. :)

felcarkiller 30.5.2005 07:53:57

nez se to zas vrati do starejch koleji, tak tu bude uz AA… tudiz, uvidime se u toho …

Mike05 30.5.2005 09:48:06

1)Je do zatim dobry. 2)O dotovanou ligu mam zajem bylo by to super. 3)Kazdej den. 4)Je to ceska hra a je dobre zpracovana. 5)Proste to sou skveli lidi krome nejakejch vyjimek ktere nebudu jmenovat. 6)Tam se opravdu nechystam.

peklonazemi 30.5.2005 13:03:34

no nejlepší mapa by asi byla, jeden domek, zamčený dveře, do ložnice bych hodil resp rusům, do obejváku resp amíkům a v delší předsíni dvě vlajky. Kdo by chtěl kempovat, mohl by na záchodě nebo ve špajzu. Ideální tak 5/5 a víc. Samozřejmě resp jenom s gčkem.

admix 30.5.2005 14:26:19

ale kua to je dobrej napad :) a kdo by se chtel prostrilet ven, byl by zabit za dezerci :) jo a nandal bych tam par granatu ;)

Tunac 30.5.2005 16:31:18

Peklovi – jeden problém, jak by se to řešilo, kdybych kempil v posteli a zjistil, že na druhé polovině kempí osoba druhého pohlaví a ztratili jsme zájem o hru a věnovali se sobě????

BuBen 31.5.2005 11:00:51

každopádně bz to chtělo víc holek v OFP doktore :) je tu nuda :-D

btw. kdzbz nějaká pařanka OFP měla zájem o pohledného chlapce ve věku 15,5 … :--D dost spamu!

Celoush 31.5.2005 08:56:41

Seru na vás :P

shad0w 31.5.2005 12:01:22

skoda ze vim…co se s playzonou deje..a skoda ze vim jak to dopadne s OFP na playzone…

nesouhlasim ze nejde o ceny jak stale dokola opakuje vul XY. O ceny jde. je to motivace. Avsak nejsou tim hlavnim. nicmene je nam vsem jasny ze budem hrat radeji o neco nezli o nic.

problem cekse OFP sceny je ten, ze jsou tu jen tri squady ktere spolu muzou hrat na stejne urovni. Zbytek jsou lamy viz. cz liga, ale tim nerikam ze je to spatne jen tim rikam problem ceske sceny. CHINA, CSF, NPE. Nikdo ostatni jakoby tu nebyl. CL jde nahoru, SWAT snad taky…to ja vidim jako nejvetsi problem..

a taky to co pise Felcakiller a ma pravdu: za chvilku tu je Military sim neboli OFP 2 (novej nazev bez Codemaster) a AA takze se sjedme uz u toho. To z eto nepujxde admixovi na te jeho plecce vitam :))

shad0w

Slamb 31.5.2005 12:08:28

Co se dějě s PlayZone ?

admix 31.5.2005 15:17:42

bojis se co lamko?

vikis 31.5.2005 16:10:45

myslel sem že tu ty ligy sou taky na to aby se slabší squady zlepšily a dostaly se na úrove?? těch tří co si napsal (ačkoliv nesouhlasim úplně s výběrem)

Soudruh 31.5.2005 17:45:04

Já nevim, ale co se týče těch cen u OFP nikdy nedostane člověk něco extra takže podle mě, mi nikdo nemůže nabídnout něco co bych už neměl.Teda pokud se nebudou rozdávat ty kapesníčky.

dr MARTINS 31.5.2005 18:39:46

No já taky se shadowem nesouhlasím Nejlepší české klany jsou podle mého CSF ETC NPE. Nikoliv čína. Jenom takový dotaz na shadouwa: Jak se podle tebe mají týmy zlepšit když by neměli možnost hrát ligu nebo turnaje?? Podle mě je většina klanů na velmi dobré úrovni.

BobbySD 31.5.2005 19:37:30

kdyz si dovolim rict ze teamy lam.. jako ze to nejsou lamy.. budou hrat ligu s dalsima lamama tak se naucej prd :) pokud se chcete zlepsit mneli byste hrat TNT a takovy.

BobbySD 31.5.2005 19:37:45

tim tuto ligu neodsuzuju..jen at je :)

BuBen 31.5.2005 19:38:12

milý shadowe já myslel že už na bulvár nelezeš…teda aspo?? jsi to říkal! když holt GZ podporuje jen sračku jménem CoD a na OFP sere tak se nedá nic dělat… A zase nás všechny urážíš…a pak se divíš že tě všichni nenávidí

admix 31.5.2005 19:49:34

china uz neni ne? nebo myslis ten LA2 squad ex-china? ;) a shadow taky uz moc nehraje, asi je ten jeho AMD 128bitu 400000+ moc rychlej :)

-D!tr- 3.6.2005 18:09:18

lol Shad0w lol … no cement. Ty seš fakt mimo úplně mimo … vždycky si nejdřív dvakrát přečti co si napsal.

Golf 4.6.2005 01:22:04

Sem línej to popisovat a tak já a Tunáč toje jeden názor:

  1. Jak jste spokojeni s organizací playzone turnaje?

Je dobrá, odsýpá to. Jen jedna výhrada – felcar – admini to věděli, někteří.

  1. Jak velký máte zájem o dotovanou ligu?

I o nedotovanou, ale mít možnost hrát a srovnávat výsledky.

  1. Jak často věnujete hraní OFP týdně? 4×, 5×.až 6×
  2. Čeho si nejvíce ceníte na této hře?

Reality, jiné hry ji nemají. Není to střílečka, musí se hrát kolektivně.

  1. Čeho si nejvíce ceníte na OFP komunitě?

Přátelství, slušnost. Ochotu poradit a pomoct.jen drobné vyjímky

  1. Chystáte se na AMD PG challange?

Ne.Nic než OFP a Mariaš mě nezajímá.No občas ještě i ženský

Golf 4.6.2005 01:27:05

Jéééééééé už jeto tu zas Šedou a XO jedno jest .

Sharpman 11.6.2005 23:08:46
  1. Jak jste spokojeni s organizací playzone turnaje?

Je nuvěřitelný s jakou obětavostí se těch pár organizátorů zapojilo do turnaje. Myslim že organizace neměla chybu :-)

  1. Jak velký máte zájem o dotovanou ligu?

Maximální

  1. Jak často věnujete hraní OFP týdně? Každideně :-)
  2. Čeho si nejvíce ceníte na této hře?

    Týmová a reálná hra, co ktomu snad jen ti že je vtomhle jediná :-)

  3. Čeho si nejvíce ceníte na OFP komunitě?

    Toho že se tam najdou samí ochotný lidi co sou ochotný pro vás udělat skoro cokoliv (ale najdou se i vyjímky)

    1. Chystáte se na AMD PG challange?

Bohužel ne pač sebou nemůžu tahat comp, a navíc ostatní pg hry skoro nehraju. PS: doufam že se ofp komunitě podří získat pz simpatie a odstartuje se již skutečný pz turnaj. Držim palce. Jo a dík Martinsi GJ :-)

renata 13.10.2005 12:46:54

chci hrat