Resistance Ops Update 1.1 dorazil do Reforgeru

Po téměř třech měsících od vydání verze 1.0 a opuštění early access programu dorazil do Arma Reforger nový update označovaný jako Resistance Ops, který zároveň povyšuje hru na verzi 1.1

Do hry krom nových zbraní (M16A2, M16A2 carbine, NSV, UK-59L, M16A2, M16A2 carbine, kulomet NSV, UK-59L, AK-74N, RPK-74N) a nových optik (1P29, PGO-7V3 či SPP) dorazila i nová vozidla, která zastupuje jak UAZ s PKM či UK-59, tak hlavně „legendární“ civilní stroje Škoda (ve hře jako Sarka) 1203 a 105.

Herní obsah obohacuje především Combat Ops scénář přepracovaný pro Everon, hratelný v kooperativním režimu za stranu FIA, ve které se hráči snaží za pomoci náhodně umístěných úkolů jejich splněním vytlačit okupanty z Everonu.

Výrazného vylepšení se dočkala i AI, která je o něco lepší především v bojových situacích, ale stále například postrádá schopnosti řídit vozidla.

Úpravy se dočkalo osvětlení ve hře, vylepšení mraků, ale došlo i na herní úpravy, které pozměnila například pravidla pro objevování se na mapě i v tradičních herních režimech za pomoci položeného rádia.

Celkový popis naleznete na oficiálních stránkách.

Ironbeard zveřejnil podrobnější desetiminutové video prezentující veškeré novinky a změny. Rozhodně na něj mrkněte.