Archiv
16.2.2005 23:56
Dnešní zprávu pojmeme trochu odděchově. Někteří hrají Lineage (a
ostatní tím pěkně vytáčí), jiní čekají s kým budeme hrát TNT World
Cup či zahálejí na GZ (lagují díky CTIčku) či jinde ve světě. A tak
pro trochu pobavení si pusťte tento záznam konce zápasu mazi Ronin a EPJ,
které skončilo jako Show jednoho muže a to našeho vodonoše
Smeila.
ONE SMEIL SHOW
[1,29 MB]
14.2.2005 8:30
Takže po ránu jen stručně. USA se podařilo porazit Belgii (4:0 a 4:0) a
postupuje tak ze skupiny C z prvního místa. Pro nás je ale důležitější,
že tím druhým týmem postupujicím z druhého místa jsme my. Takže se
můžeme těšit na dalšího soupeře ve vyřazovacích bojích. S největší
pravděpodobností Německo.
14.2.2005 0:56
Tak jelikož se mi jich už pár desítek sešlo, tak konečně vystavují
první tucet profilů. Kvůli nim je dokonce zřízena nová
složka v hlavním menu. Uvažoval sem i o komentářích, ale zatím to
nechám jak to je. Další profily budu postupně dopl?ovat. Nyní jich mám
něco kolem šedesáti. Díky všem, co ho vyplnili a poslali.
10.2.2005 16:38
Slamb z CSF byl jmenován novým pomocným adminem na
GameZoně (GZ) a připravuje nyní rozšíření počtu map a addonů.
Očekávat tak máme nové TNT, ECL a CZL mapy, ale i CTI a kooperace. Dokonce
by se mohli objevit i jedním oslavované, jiným zatracované, přesto
oblíbené BAS addony. To vše snad v nejblížších dnech (Slamb mluví
o hodinách). Tak či tak je to krok dopředu.
Pack addonů a map si můžete stáhno...
9.2.2005 13:57
Harrie mě informoval, že znovu rozjeli ETC
server. Jeho nová IP adresa je 81.2.209.134. Takže nyní mají
hračí možnost hrát na Dediku, BIS serveru, ETC serveru a Gamezoně (v ČR).
Otázka zda je to moc nebo málo je na místě.
7.2.2005 20:51
Lukaskiller se vrací do SWATu. Co k tomu dodat? Otázku,
kterou již položil Ata: „kdo bude vést CHINUp?“ Dále sem můžeme ptát:
„Nastoupí vůbec do české ligy za OFW?“ Lukas to okometoval slovy:
„ vracím se k mojim – ku tím kterých mám fakt rád….“ To
je doják.
7.2.2005 11:33
Uběhly tři dny od přestupu Soudruha do CSF a SWAT opouští další
hráč. Tentokrát je jím MAXIMUS, který tak směřuje k pionýrům z CHINY.
Stanovisko SWATu není známo, ale doufám že zůstane u Tunáčova
prohlášení před pár dny, že SWAT bude žít.
7.2.2005 10:30
Tak na zimní OFP lanku bohužel nedorazilo mnoho hráčů. Podle slov
jednoho nejmenovaného admina české ligy těch z české OFP scény bylo co
prstů na rukách. Těch s počítačem, pár jich dojelo se jen tak podívat,
ale i tak to nezachránilo snad nejslabší návštěvu. Příčiny nebudeme
zde rozebírat, spíše se zmíním o turnaji 3 vs 3 v Mokré, jehož
finále se ukázalo velmi napínavé. Nakonec vyhrála trojice Mac...
6.2.2005 22:59
USA se podařilo porazit tým TNF a tak nám zajistit postup do
vyřazovacích kol TNT World Cupu 2005. O vítězství rozhodlo až druhé
kolo na St.Pierre, kdy zvítězilo o jednu vlajku. První kolo na Castlu
skončilo nerozhodně 0:0. Takže těm hochům můžeme poděkovat a my se
můžeme radovat z postupu.
P.S. Tato zpráva je psána při hraní CTI, kdy hošani z CL a ETC nejsou
schopni nás na Everonu najít a nechco...
5.2.2005 20:05
Je mou smutnou povinností oznámit vám, že Clanzone League (CZL) je
uzavřena až do vydáni OFP2 :(
www.clanzone-league.com
EDIT: Navíc jsem se dozvěděl, že neaktivním se stává
i klan Balance of Power (BoP) – kdo zná, ten ví.
5.2.2005 19:25
Slibovaný záznam utkání ČR vs Nordics je tu. Můžete si poslechnout
obě kola. Tak si to užijte a dodatečně zažijte tu atmosféru vítězného
zápasu.
ČR – Nordics –
1.kolo – MP3 – 30:20 – 5,20 MB
ČR – Nordics –
2.kolo – MP3 – 51:03 – 8,76 MB
5.2.2005 0:25
SWAT byl před rozebíráním hráčů a bude i po rozebírání
hráčů!!!!!
Ale nechápu myšlení klanů, které je, když někdo jde nahoru a tlačí
se na ně, tak ho rozeberu. Je to primitivní, ale účelné. SWAT udělal
v poslední době dobré výsledky proto, že pravidelně trénuje. Tak známě
klany, kterým šlápl na kuří oko, kteří žijí z toho, že kdysi uměli
vychovat hráče, honem rozebírají jeho hráče, aby náhodou se...
4.2.2005 19:00
Včera jsem se při hraní na GZ zmínil Snakovi o tom, že ten Soudruh
nehraje zase tak špatně a on odpověděl, že se ho snaží zlanařit.
A ejhle, neuběhlo ani 24 hodin a Soudruh přestupuje do CSF. SWAT (odkud
odchází) pravděpodobně nebude protestovat a tak by mohlo dojít
k poklidnému přestupu. Přeji mu v CSF hodně štěstí.
4.2.2005 0:41
Sengir Vampire vydal novou misi, kterou mohu vřele
doporučit. Jmenuje se Operation Hexenjagd. Mise je
originální nejen vynikající atmosférou, ale především i umístěním
děje do druhé světové války. Mise potřebuje celkem dost addonů, ale to se
dá v tomto případě očekávat. Kdo někdy hrál Muchomůrky a líbily se
mu, pak mu mohu jen doporučit i Hexenjagd. Stahovat misi můžete ze stránek
Sengir Vampira.
3.2.2005 23:54
Tak Ruprtovi se podařilo překonvertovat většinu zpráv na jeho fóru o editaci OFP a to je znovu
přístupné.
Stejně tak i BIS server a Dedik jsou
znovu v provozu.
3.2.2005 14:08
Ačkoliv XO to dříve odmítal, tak dnes uveřejnil na
fórech ligy, že OFW
končí v české lize. Nadále se chce věnovat jen ECL lize v klanu
25DKP. Jak píše XO „takže ta chinap může nastoupit“. Uvidíme,
zda bude chinap jediným zájemcem o dohrání ligy s předchozími
výsledky OFW.
XO se hodlá vrátit na příští sezónu s jiným jménem squadu. Tak
uvidíme, zda se mu to podaří.
2.2.2005 22:59
Dokázali jsme to!!! Porazili jsme Nordics a s největší
pravděpodobností postupujeme ze základní skupiny.
V prvním kole jsme vyhráli na EntreDeux 2:1 a to i v oslabení
5 na 6, kdy v půlce spadl Vonty. V dalším kole se podařilo na Everonu
uhrát remízu 0:0 proti té nejlepší sestavě Nordics.
Gratulujeme sestavě Atreides, Masér, Vonty (Machr), DeMarco, Snake
a admix.
Další informace v hlášení Maséra...
2.2.2005 16:46
Wolf killers je
dalším českým squadem, který se nedávno objevil. Jak se píše na jejich
stránkách: 08.01. 2005 vznikl klan Wolf Kilers pro hru Operation
Flashpoint, tento klan se skládá s různých vybraných hráčů z různých
CZ klanů. Tento klan je určen pro odreagování a zábavu, lepší trénink
v OFP s lepšími hráči kteří mají dobré připojení atd.
Těmi lidmi jsou pravděpodobně Stevie z RDK jako BaD, S...