Archiv
23.5.2007 22:43
Poslední OFP liga „Kings Of Battlefield“ startuje na adrese http://www.kob.yc.cz/ . Budou se v ní hrát
dvě ligy v MiniBattlefield a CTF mapách. Pořádaná HoRim a papuou.
Přihlášky squadů pište do příslušného fóra ligy kterou chcete hrát.
Hrát se bude na serverech [NORE], [StoV], [ALC] & [SWAT] a D-NET Labs.
CTF mapy radši nekomentuji. MiniBattlefield ten jde.
22.5.2007 11:01
Žádost:
Kdo zaznamená situaci, kdy „dedikáč“ běží po zadání přímé adresy
do Army (IP armaserver.epj.cz, port 2302) a přitom není viditelný jako EPJ
server přes GameSpy, aby se ozval na vedeni@epj.cz a uvedl datum +
čas, kdy se tak stalo.
Pomůžete tím při odstranění závady, kdy se přestane ArmA vůči
GameSpy hlásit (obecný problém všech serverů). Pro motivaci: „výherci“
dostanou prak a tři šut...
17.5.2007 17:01
Jak informoval Marek Španěl na oficiální foru, tak BI vydala patch,
který povyšuje již vydaný beta patch na verzi 1.07.5157. Patch má 57 MB a
opravuje několik zásadních chyb (létající vraky, problémy s 8800 a další).
Stahujte ze stránek armedassault.info.
17.5.2007 16:53
Dnes na tradičním místě v Čerčanech u Prahy začíná další ArmA
LANparty tentokrát pod záštitou Atreida. Lanka je tentokrát určena
výhradně pro komunitu Armed Assault a bývalou komunitu Flashpointu a potrvá
až do neděle. Na Lance dojde k předání turnajových cen a ceny hlavní.
Sice ještě zbývá dohrát pár zápasů, ale již teď jsou první příčky
jasné a jakýkoliv další výsledek je nemůže ovlivnit. Rekapi...
10.5.2007 16:27
Jak bylo avizováno, tak dnes po čtvrté hodině odpolední vyšel beta
patch 1.07. Pokud máte zájem stahovat, pak stahujte z adresy armed-assault.net.
Změn
v beta patchi 1.07 je opravdu požehnaně a zájemci mohou vyzkoušet
i nový addon letounů a-10 notoricky známých z Flashpointu.
Instalace beta verze vám nijak nezasáhne do původní hry a i nadále
můžete hrát i verzi 1.05 (například v turnaji). Jen pr...
21.4.2007 11:16
Možná jste již zaznamenali velký boom poslední doby a to velkou
kooperační misi Evolution, která je v poslední době
nejhranější ArmA misí všude ve světě. Evolution, podobně jako CTI,
využívá naplno potenciál ArmA, a jde o zábavu na několik hodin. Ale
pěkně od začátku. Mise není rozhodně jednoduchá a asi ji jen tak
nedohrajete. Vaším úkolem je vyčistit všechna města od nepřátel a splnit
deset gener...
19.4.2007 19:16
Na Tiscali Games
se objevil článek ohledně pokračování OFP z dílny Codemasters. Kromě
základních informací ohledně předpokládaného vydání v roce 2008 si
můžete prohlédnout i jeden obrázek (není řečeno zda jde o ingame
screen).
17.4.2007 8:50
Na vydání dalšího patche (pravděpodobně 1.07) si budeme muse ještě
nějakou chvíli počkat (do příštího měsíce), ale pokud již chcete
otestovat poslední změny, pak si stáhněte demo připravovaného amerického
vydání ArmA:
Combat Operations [875 MB]. Demo je ve verzi 1.06.5149
2.4.2007 13:45
Možná jste zaznamenali, že o víkendu nebylo funkční vyhledávání
serverů (OFP i ArmA). Problém není na vaší straně, ale na straně
GameSpy. Stále je naštěstí možné se na servery dostat přímým zadáním
IP adresy (seznam českých serverů naleznete na dedikac.epj.cz).
2.4.2007 10:21
Tým, který stojí za tolik populárním crCTI známém z OFP vydal beta
verzi crCTI určenou pro Armed Assault.
Pokud vám tedy nevadí fakt, že jde stále o BETA verzi nebo si jen chcete
udělat představu jak bude asi crCTI v ArmA vypadat, pak stahujte
potřebné soubory z uvedených stránek.
31.3.2007 11:00
V termínu 17.-20.5.2007 se uskuteční jarní ArmA LANparty určená
hráčům ArmA: Armed Assault. Tentokrát se nekoná pod
záštitou bishiho, ale pořádání se ujal Atreides. Přihlásit se můžete
na Atreidově foru.
30.3.2007 0:29
Kdysi se Čelo ve svém blogu
zmínil o rozdělení addonu v OFP na oficiální a neoficiální.
Myslím si, že pokud by se tomu někdo chtěl věnovat, tak je nejvyšší čas
to udělat pro Armu.
Pak by se nemohlo stát, že někdo MP nevědomky hraje s Addonem, který mu
něco mění.
29.3.2007 20:05
Na serveru Doupe.cz se objevil článek ArmA: Armed Assault –
aneb jak dopadla patchovací odysea, který se, jak název napovídá,
zabývá změnami, které dosud vydané patche přinesly.
27.3.2007 16:02
Na stránkách Atari, což je oficiální vydavatel US verze, se objevil nový
obrázek, které zobrazuje několik letounů A-10,
známých již z Operace Flashpoint. Právě ty, spolu s několika novými
singleplayer misemi a dodělanými předělovými scénami, by měla obsahovat
plánovaná US verze. Pro nás z toho plyne, že další update můžeme
očekávat po vydání ArmA: Combat Operations, které je
ohlášeno na prvního kv...
15.3.2007 10:43
Start turnaje je připraven na neděli 18.03.2007 od 15:00 – po této
hodině mohou WA začít domlouvat své zápasy.
Mapy verze 2 vydány. (viz. pravidla Turnaje – tam
je můžete sosnout)
přidána: AK74POS (opfor Akčko s optikou)
přidána: KSVK (opfor sniperka)
přidána: M16A4 (bluefor zbra?)
přidána: M107 (bluefor sniperka)
přídáno: více munice
povoleno: GPS, nemusíte čučet do mapy :)
změněn...
12.3.2007 1:33
Koupili jste si SE verzi Army kde slibovali mapu ostrova Sahrani ?
A nebo jste šetřili a šli do JRC a koupili jejich verzi a k vašemu
překvapení tam zmíněná mapa byla taky ?
Ať jste se rozhodli tak či tak na mapě ze satelitu toho k vidění moc
není, a tak jsem pro Vás slepil obrázky mapy z editoru.
Máte na výběr 3 velikosti mapy: 72, 144 a nebo 288dpi. A stahovat
můžete zde:
Sahrani
072dpi – 1,...
5.3.2007 20:40
Jak jsem mluvil s Bishim (pořadatelem OFP/Arma LANek v Čerčanech), byl
by ochoten při zájmu uspořádat ArmaLANku – předběžně květen, asi
nějaký vikend na začátku, kdy je svátek. Podmínkou je dostatek
účastníků, aby nebyla ztrátová, jak zimní.
Proto musí dopředu vědět, kdo by dojel. Zájemci o LANku, napište mě
co nejdříve, já mu přihlášené předám, aby se mohl rozhodnout, zda ji
uspřádá.
Jinak LANk...
2.3.2007 12:31
Už o tom myslím bylo napsáno dost, takže nezbývá než hodit odkaz odkud půjde patch
stáhnout. Patch byl oficiálně vydán a čeká se jen na odkazy, odkud by
mělo být možné patch stáhnout. Herní servery byly zatím požádány
o podporu při vydání patche, takže ještě nějakou chvíli vyčkejte.
Dodatek 2.3.2007 – 15:53 – Linky ke stažení jsou již k dispozici.
A jsou dle očekávání totálně vytížené.